Sitede Ara

Presonus StudioLive 24.4.2

Be the first to review this product

FireWire Ses Kartlı 24 kanal digital mikser

Stok Durumu : Stokta yok

30.052,88 TL
Havale/kapıda nakit ödeme: 29.151,29 TL
  • bonus
  • bonus
  • bonus
  • bonus
  • bonus
StudioLive™'ı bir kez kullandıktan sonra bir daha asla eski analog mixerleri kullanmak istemeyeceksiniz. Her kanalda inanılmaz yüksek işlem kapasitesi, tüm ayarların kolayca saklanıp yüklenebilmesi, ve herşeyin sadece bir mouse tıklaması ile kayıt edilebilmesi sizi kolaylıkla baştan çıkaracaktır. Birlikte verilen kolay kullanımlı, mükemmel sounda sahip dört-dörtlük yazılımlar da ister canlı ister stüdyo ortamında olsun her türlü koşulda maximum verim alabilmenizi sağlar.

StudioLive sadece bir mixer değildir, canlı ve stüdyo kayıtlarında ihtiyacınız olan herşeyi sunabilen, mükemmel sounda sahip, en son teknolojili yazılım-donanım entegrasyonuna sahip kayıt ve mix sistemlerinin bir üyesidir.
Studio Live 24.4.2 küçük ve orta ölçekli sahnelerde mix/kayıt yapmak için idealdir. Her türlü klüp'te, konferanslarda ve eğitim kurumlarında komple çözüm sunar. Kayıt stüdyolarında ise tüm stüdyonun yükünü rahatlıkla taşır. 

Tek bir cihazda yüksek headroom'lu 24 adet XMAX™ mikrofon preamplifikatörü, Firewire kayıt ve playback arabirimi, 90'dan fazla sinyal prosesörü, geniş bir DSP efekt kütüphanesi, 10 aux, 4 subgroup, detaly LED metering, mixer save ve recall, channel strip save/recall/copy/paste, talkback ve daha birçok özellik bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerine rağmen SL 24.4.2 halen son derece kompakt ve taşıması kolay bir mixerdir.

Racklerce Efekt
StudioLive profesyonel canlı sound üretimi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye fazlasıyla sahiptir. 43 kompresör, 43 limiter, 43 gate, 24 high-pass filtre, 2 stereo reverb/delay, 4 adet dual 31-bant equalizer, 2 master stereo limiter ve fazlasını bünyesinde barındırarak hem ekonomik olarak tasarruf sağlar hem de yapılan turnelerde sizi fazladan ekipman taşıma derdinden kurtarır. Yaptığınız işlerde seste maksimum performansın ve gelişmiş bir müzikalitenin elde edilebilmesi için bütün StudioLive dijital efektleri 32-bit olarak çalışmaktadır.

Çok Yönlülük ve Kullanışlılık
StudioLive, profesyonel bir dijital mikseri çok kanallı bir kayıt sistemine uyumlu bir biçimde entegre ederek hem canlı performanslar için hem de stüdyo ortamında prodüksiyonlar için gerekli yaratıcı ortamı fazlasıyla sağlar. Kayıt stüdyonuzu geceleri yaptığınız programlara götürün ve performansınızı kaydedin, hatta StudioLive ile performanslarınızı geliştirebilirsiniz bile. Stüdyoda yaratıcılığınızı konuşturun. Kayıtlarınızı Fat Channel veya DSP efektlerle birlikte ya da hariç olarak alın. Yarattığınızı miksleri, loopları, ses efektlerini canlı performansınızla miksleyerek kullanın. Kanalları favori plug-in’lerinizi kullanarak işleyin ve hep kullandığınız müzik kayıt ve prodüksiyon uygulamanızı kullanarak bütün şovunuz üzerinde tam bir otomasyon uygulayın. StudioLive müzik prodüksiyonlarında yaratıcılığınızı tetikleyecek imkanlarıyla müzikte devrim yaratacak nitelikte üretilmiştir.

Güçlü ve Kolay Bir Biçimde Miks Yapabilme
StudioLive, yenilikçi ve sezgilerinize hitap eden “QuickTouch” tasarımı ile müzik prodüksiyonu sırasında ihtiyaç duyacağınız her parametreye, mikse, efekte, aux girişine hızlı erişim olanağı sağlayan ve yaratıcılığı tetikleyen kontrollere sahiptir. Üzerinde hassas ayarlar yaptığınız bir kanalın ayarlarını hiçbir zaman kaybetmemeniz için dahili hafıza üzerine tüm ayarlarınızı kaydebilme imkanı verilmiştir. Bu sayede yaptığınız bir miks düzenlemesini kullandığınız efektlerin en ince ayarlarına kadar geri çağırabilirsiniz. Tüm dijital miksleme ve efekt işleme işlemleri eşsiz bir müzikalite yakalanabilmesi için 32-bit duyarlılığında yapılmaktadır.

Fat Channel (Her kanalda EQ, Kompresör, Limiter, Gate)
StudioLive’ın kalbini oluşturan “Fat Channel”, herhangi bir seçim butonuna basılarak her kanal girişine, her aux çıkışına, her altgrup çıkışına ve ana çıkışlara uygulanabilecek kapsamlı bir EQ’ya ve dinamiklere sahiptir. High pass filtreler ve dört-bant yarı parametrik EQ algoritmaları, Presonus’un özel olarak tasarlanmış dijital EyeQTM EQ'su baz alınarak müzikal sonuçlar elde edebilmek için yaratılmışlardır. Fat Channel’ın aynı zamanda içerdiği kompresörler, limiterlar ve gateler, PreSonus’un ödül kazanmış ACP88’ini takiben, gelişmiş dinamik kontroller sunabilmek amacıyla yeniden modellenmişlerdir. 

DSP Efektleri
StudioLive iki adet programlanabilir 32-bit stereo DSP efekt motoru ile donatılmıştır. Çok çeşitli sayıda reverb, delay ve zaman bazlı efektlerin kullanımı, kolay kullanıma sahip parametreler, tap tempo, store, recall ve scene seçimi gibi özellikler ile birleştirilerek özgürlüğü ve dolayısıyla yaratıcılığı kısıtlayacak engellerin önüne geçilmiştir.

Ayarlarınızı Kaydedin ve Geri Çağırın
StudioLive size dijital ayarlarınızı kaydetme ve geri çağırma imkanını sağlar. “Sahneleri” (bütün ayarları); LED pozisyonlarıyla eşleşen fader seviyeleri, channel stripleri (Fat Channel) ve her bir DSP efekti de içerecek şekilde kaydedin ve mükemmel kontrol ile hızlı erişimin kolaylığını yaşayın.

Profesyonel Ses Kalitesi
İş sesin kalitesine geldiğinde StudioLive'da hiçbir masraftan kaçınılmamıştır. Bütün dijital miks işlemleri, optimum sonik performans sağlanması maksadıyla, çok yüksek headroom sağlayan 32-bit çözünürlüğünde işlenmektedir. Analog girişler ve çıkışlar, etkileyici sonik sonuçlar ve eşsiz müzikalite elde edilmesi için +118dB dinamik alan sağlayan en yüksek kalitede dijital dönüştürücüler ile dönüştürülürler. 

Dahili 32 x 26 FireWire Kayıt 
Eğer 6-pin firewire bağlantılı bir bilgisayarınız varsa 26-kanallı dijital kayıtçınız çalışmaya hazır demektir. Sadece 2 mouse tıklaması ile Capture™ kayıt programını devreye sokabilirsiniz. Birlikte verilen Studio One Artist™ digital audio workstation (DAW) ile kayıtlarınızı istediğiniz şekilde editleyip mixleyebilirsiniz.

StudioLive 24.4.2 son derece sıkı bir şekilde entegre edilmiş Firewire arabirime sahiptir. Bu arabirim ile aynı anda 32 kanal kayıt ve 26 kanal playback yapabilme imkanına sahipsşniz. Her kayıt kanalı kaynağını Fat-Channel sinyal işleme katından önce veya sonra alabildiğinden son derece esnek ve kullanışlı bir kayıt ortamı sunulmaktadır.

StudioLive 24.4.2 bilgisayardan Firewire playback kanallarını kolaylıkla geri çalabildiğinden bir çok imkan ortaya çıkmaktadır. Örneğin canlı performanslarda gurup sahnede değilken dahi soundcheck yapabilir ve PA ekipmana ince ayarlar uygulayabilirsiniz. Veya stüdyoda dilediğiniz şekilde backing track hazırlayıp bunları konser sırasında canlı performansa kusursuz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

StudioLive Mac ve PC uyumludur. Logic, Nuendo, Cubase, Sonar, Digital Performer, Audition gibi ses kayıt ve prodüksiyon yazılımlarının çoğuyla sorunsuz çalışır. 

Çok Kanallı Kayıt Yazılımı – CAPTURE 
StudioLive 24.4.2, çok kanallı kayıt yazılımı CAPTURE ile beraber gelmektedir, bu sayede tüm performanslarınızı StudioLive’ı kutusundan çıkartır çıkarmaz kaydedebileceksiniz. CAPTURE yazılımı StudioLive 24.4.2 için mükemmel bir arayüz olacak biçimde tasarlanmıştır ve böylelikle ayarların ve kayıtların kolaylıkla yapılması sağlanmıştır. Endüstri standardı dijital çok kanallı hard disk kaydedicilerin görüntüsünde olan ve bunların hissini veren CAPTURE yazılımı bütün müzisyenler ve mühendisler için tanıdık bir arayüzdür. StudioLive HDR yazılımı tam bir edit imkanı sağlamanın yanı sıra ProTools, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar ve diğer tüm kayıt ve müzik prodüksiyon yazılımlarıyla uyumlu olacak şekilde kayıtları wav. formatında çıkartabilir. Alternatif olarak FireWire aracılığıyla önceden kaydedilmiş kayıtlarınızı StudioLive 24.4.2 içerisinden çaldırabilir ve parçalarınızı StudioLive 24.4.2’nin miks yetenekleri ve gücü ile miksleyebilirsiniz, ardından miksin son halini CAPTURE ile kaydedersiniz! İşte güç budur!

XMAX A Sınıfı Pre-amfiler 
StudioLive onaltı adet özel tasarlanmış yüksek voltajlı, birbirinden bağımsız, A sınıfı XMAX mikrofon pre-amfisine sahiptir.

Presonus, pre-amfinin kalitesinin iyi bir ses kaydı için ne kadar kilit bir rol oynadığının farkındadır. Mikrofon pre-amfisinin görevi sinyalin analogtan dijitale çevrilebilmesi için mikrofon sinyali seviyesini line sinyal seviyesine yükseltmektir. Mikrofonu line seviyesine yükseltme işleminde, sinyal dijitale çevrilmeden önce mikrofon voltajı yaklaşık 400 kat artırılır. Ucuz bir pre-amfinin sağlayacağı yetersiz dönüşüm neticesinde elde edeceğiniz cılız, gürültülü ve sert bir sestir. StudioLive yüksek kaliteli pre-amfileriyle aradığınız temiz ve sıcak sesleri size sağlar.

Yüksek Voltaj - XMAX pre-amfileri 30V üzerinden beslenirler. Sıradan amfi tasarımları genellikle 10V ila 18V arasında besleme alırlar. Yüksek voltaj daha fazla headroom, daha güçlü alt frekanslar ve temiz üst frekanslar anlamına gelir. Sonuç olarak elde edeceğimiz sound çok daha dolgun ve tatmin edici olmaktadır.

Discrete - Ayrık devreli op-amp kullanılmayan tasarım. Op-amp'lar sinyale gürültü, renklendirme ve sertlik ekler. Discrete tasarımlar ise çok düşük gürültü seviyesi ve şeffaflık sağlar.

Class A - Bir devre A sınıfında çalışırken optimum voltaj seviyesindeki bölgede devamlı olarak "açık" şekilde çalışır. Class A tasarımları "0" crossover distorsiyonuna sahiptirler ve AB sınıfı op-amp kullanılan pre-amfilere oranla daha temiz, daha saf ve daha müzikal bir sound sunarlar.

XMAX tasarımının net sonucu yüksek headroom, düşük gürültü, geniş dinamik saha & frekans genişliği ve en önemlisi müzikalite ile şeffaflıktır.Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

1. Havale fiyatı
Tutarı: 29.151,29 TL

Sorular:

Ürün için henüz soru sorulmamış.

Soru sorarak, ya da cevap vererek diğer müşterilere yardımcı olun.

Sorunuzu sorun

* Zorunlu alanlar

Axess
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
CardFinans
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
Bonus
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
Maximum
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
World
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
AsyaCard
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL
Paraf
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
Tek Çekim 30.052,88 TL
1 Taksit 30.653,94 TL 30.653,94 TL
2 Taksit 15.477,23 TL 30.954,46 TL
3 Taksit 10.418,33 TL 31.254,99 TL
4 Taksit 7.888,88 TL 31.555,52 TL
5 Taksit 6.371,21 TL 31.856,05 TL
6 Taksit 5.409,52 TL 32.457,11 TL
7 Taksit 4.722,60 TL 33.058,17 TL
8 Taksit 4.132,27 TL 33.058,17 TL
9 Taksit 3.706,52 TL 33.358,69 TL


En ucuz fiyat garantisi 

Duymayan Kalmasın, En Uygun Fiyat Garantimiz Var!

MüzikEkipman'dan almak istediğiniz herhangi bir ürünü, aynı tarihte

farklı bir yetkili satıcıda daha ucuza bulursanız hemen bize bildirin.

Fiyatı düşürüp ürünü gönderelim...

* İlgili ürünler birebir aynı olmalıdır (renk, model, seri).

* Aradaki fiyat farkı %5'ten fazla olmalıdır.

* İlgili ürün yeni ve stok dahilinde olmalıdır.

* Fiyat garantisi sadece Türkiye'deki yetkili satıcılar için geçerlidir.

* Fiyat yazılı olarak ilan edilmiş olmalıdır.

* Bildirilen fiyat, ürünün net fiyatı olmalıdır. Ücretsiz kargo, siparişle

kazanılacak olası indirimler, fiyat garantisi kapsamında değildir.

Yukarıdaki koşullara uyan, daha düşük fiyatlı bir ürün bulursanız, lütfen

Canlı Yardım Paneli ya da info@muzikekipman.com adresine mesaj

bırakarak bizi bilgilendirin. Sözümüz söz!

Yukarı